• Boeking
  • 517 - Decorative Arts, Jewellery, Clocks & Watches

    Veiling: Maandag 14 December 2020, 13 uur (op reservering)
    Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 december, van 10 tot 17 uur of op afspraak

    Naast een breed scala aan antiek en zilveren objecten, kent deze veiling een indrukwekkend aanbod van juwelen en horloges. Onder het zilver vindt u kandelaars, miniaturen, manden en andere gebruiksvoorwerpen, daterend vanaf de 18e tot vroeg 20ste eeuw. De antieke en hedendaagse juwelen zijn veelal bezet met diamant of andere edelstenen en zijn afkomstig van diverse vooraanstaande huizen en ontwerpers. Het horlogeaanbod bestaat uit uurwerken van gerenommeerde merken zoals Rolex, Jaeger LeCoultre, Cartier en Patek Philippe.

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een kunstwerk, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.

    LET OP:

    - Het dragen van een mondkapje is verplicht tijdens uw bezoek aan AAG.
    - Wij verzoeken u te allen tijde 1,5 meter afstand te behouden tot de andere bezoekers.
    - Heeft u verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, keelpijn, lichte hoest of verhoging: blijf thuis. Dit is tevens van toepassing indien één van uw huisgenoten de hiervoor genoemde symptomen heeft.
    - Gelieve AAG te bezoeken met een maximum van 2 personen per huishouden.
    - AAG ontvangt een maximaal aantal bezoekers; bij grote drukte bestaat de mogelijkheid dat u moet wachten.

    Graag attenderen wij u hier op de overige mogelijkheden tot deelname aan de veiling.
    Voor meer informatie aangaande onze veilingen en mogelijkheden tot bieden, gelieve contact op te nemen per e-mail of telefoon. Onze specialisten staan tot uw beschikking om uw vragen te beantwoorden en u te ondersteunen bij het kiezen van een biedmethode die het beste bij u past.