• Boeking
  • 515 - Old Masters to Modernists

    Veiling: Maandag 16 november 2020, 14 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 november, van 10 tot 17 uur of op afspraak

    Hierbij presenteren wij u deze nieuwe veiling van Old Masters to Modernists. Deze catalogus bevat 184 werken, variërend van Oude Meesters tot werken door vroeg 20ste-eeuwse Modernisten, afkomstig uit diverse Europese collecties.

    Wij nodigen u uit de catalogus hier te bekijken.

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een kunstwerk, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.

    LET OP:

    - Het dragen van een mondkapje is verplicht tijdens uw bezoek aan AAG.
    - Wij verzoeken u te allen tijde 1,5 meter afstand te behouden tot de andere bezoekers.
    - Heeft u verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, keelpijn, lichte hoest of verhoging: blijf thuis. Dit is tevens van toepassing indien één van uw huisgenoten de hiervoor genoemde symptomen heeft.
    - Gelieve AAG te bezoeken met een maximum van 2 personen per huishouden.
    - AAG ontvangt een maximaal aantal bezoekers; bij grote drukte bestaat de mogelijkheid dat u moet wachten.

    Graag attenderen wij u hier op de overige mogelijkheden tot deelname aan de veiling.
    Voor meer informatie aangaande onze veilingen en mogelijkheden tot bieden, gelieve contact op te nemen per e-mail of telefoon. Onze specialisten staan tot uw beschikking om uw vragen te beantwoorden en u te ondersteunen bij het kiezen van een biedmethode die het beste bij u past.