• 515 - Old Masters to Modernists

    Veiling: Mei 2020
    Kijkdagen: Mei 2020

    Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt.
    Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

    Talita Teves

    t.teves@veilinghuisaag.com
    020 - 30 12 950