• 512 - Old Masters to Modernists

    Veiling: Maandag 2 december 2019
    Kijkdagen: Vrijdag 29 november t/m zondag 1 december, van 10 tot 17 uur

    Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 16e-eeuwse portret tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt.
    Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

    Talita Teves

    t.teves@veilinghuisaag.com
    020 - 30 12 950