• Kopen
  • Verkopen
  • Veilingschema
  • Catalogus
  • Over ons
  • Live Bieden
  • Aftersale
  • Mijn AAG
  • REAL ESTATE
  • Wijnen
  • 508 - The Christmas Special: Antiques, Jewelry, Silver and Art

    Veiling: Maandag 17 december 2018, 12 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 december 2018, van 10 tot 17 uur

    Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze uitgebreide interieur special, bestaande uit maar liefst 427 lots. De catalogus bevat antieke meubelen, porselein, aardewerk, glas, object d’art, zilver, juwelen, klokken, Aziatica, religieuze en tribale kunst, sculpturen, maar ook diverse kunstwerken.

    Een van de topstukken is lot 202, een exceptioneel verfijnde Louis XVI 'secrétaire à abbatant' door François Rübestück (circa 1722 - 1785, meester meubelmaker 1766). Taxatie: € 8.000 - 10.000.
    Diverse serviezen komen eveneens aan bod, alsook een collectie moderne glasobjecten van de hand van Bořek Šípek.
    Indrukwekkend is de 17e eeuwse Hollandse zilveren beker uit Dordrecht. Schatting voor lot: €6.000 - 8.000.
    Een ander voorbeeld van grote verfijning is lot 61, een 20ste eeuwse platina cluster ring met diamant en blauwe saffier. Taxatie: € 20.000 - 25.000.
    Ook wordt aangeboden een Empire schouwpendule ‘De Astronomie les’, te dateren rond 1810 naar een ontwerp van Jean-André Reiche (1752-1817). Taxatie voor lot 166: € 8.000 - 10.000.
    Lot 370, een zeldzame en grote Lake Sentani Ondofolo kom (hoite kabam) uit Nieuw Guinea, circa 1860, is een belangrijk stuk voor verzamelaars van tribale kunst. Taxatie: € 2.200 - 2.800.

    De veiling zal eindigen met een selectie kunstwerken, waarvan het schilderij ‘Koeien aan het water’ door Willem Roelofs meteen in het oog springt. Taxatie voor lot 411: € 30.000 - 50.000.

    Uiteraard is het bovenstaande slechts een greep uit het gehele aanbod. Wij nodigen u dan ook uit de online catalogus hier te bekijken.

    Wij hopen u te mogen verwelkomen op kijkdagen en veiling!

    Wij attenderen wij u hier graag op de verschillende mogelijkheden van deelname aan de veiling, ook indien u niet aanwezig kunt zijn.

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een object, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.