• 499 - The Christmas Special: kunst, juwelen, zilver, antiquiteiten en meer

    Veiling: Maandag 18 december 2017
    Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 december, van 10 tot 17 uur

    Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels, objets d’art, schilderijen, aquarellen en grafiek.
    Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw objecten of collectie verzoeken wij u contact op te nemen met:

    Talita Teves

    t.teves@veilinghuisaag.com
    020 - 30 12 950