• 495 - Kunst tot € 3000

    Veiling: September 2017
    Kijkdagen: September 2017

    De kunstveilingen gaan van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u door drie eeuwen kunst: van het 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

    Ruim tien jaar geleden introduceerden wij dit concept, mede om daarmee een nieuwe doelgroep aan te spreken. Velen achten het bezoeken van kijkdagen en veiling hoogdrempelig, maar de prijsstelling en variëteit lenen zich uitstekend voor een eerste kennismaking. Maar niet alleen wordt deze veiling inmiddels goed bezocht door beginnende verzamelaars, ook de doorgewinterde collectioneur en handelaar speurt hier naar zijn trouvaille.

    Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.
    Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

    Talita Teves
    t.teves@veilinghuisaag.com
    020 - 30 12 950