• Aankomende veilingen

    • 501 - Post-War & Contemporary Art

      Veiling: Maandag 4 juni 2018, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 1 t/m zondag 3 juni, van 10 tot 17 uur

      Wij openen het seizoen met deze nieuwe veiling van naoorlogse en hedendaagse kunst. Deze catalogus bevat 258 werken afkomstig uit diverse Europese collecties, wat het tot een zeer internationale veiling maakt, mede door enkele spectaculaire topstukken.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 502 - Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 10 juni 2018
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 10 juni

      Deze zomer zullen wij ook weer een wijnveiling organiseren, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen. Wij nodigen u uit wijnen in te brengen voor deze veiling.

      meer informatie

    • 503 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Maandag 18 juni 2018
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 juni, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 504 - Het Europese Interieur: Zilver, Juwelen, Uurwerken, Aziatica, Porselein, Glas, Meubels, Oudheden en andere verzamelobjecten

      Veiling: Maandag 2 juli 2018
      Kijkdagen: Vrijdag 29 juni t/m zondag 1 juli, van 10 tot 17 uur

      Dit veilingseizoen zal worden afgesloten met deze zeer uitgebreide interieurveiling, met als basis diverse belangrijke privécollecties. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling.

      meer informatie