• Aankomende veilingen

    • 511 - A Collector's Choice: Jewellery, Asian Art, Antiques & Silver

      Veiling: Maandag 18 november 2019
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 november, van 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen gaat van start met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder Aziatica, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels, objets d’art, juwelen en horloges. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw antieke voorwerpen verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie

    • 512 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Maandag 2 december 2019
      Kijkdagen: Vrijdag 29 november t/m zondag 1 december, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 513 - Post-War & Contemporary Art

      Veiling: Maandag 16 december 2019
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 december, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie