• Aankomende veilingen

    • 489 - Diamonds are Forever: Zilver, Juwelen & Horloges

      Veiling: Maandag 29 mei 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 26 t/m zondag 28 mei, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze eerste gespecialiseerde veiling op dit gebied, bestaande uit 309 lots afkomstig uit particulier bezit. Daar het aanbod niet alleen in stijl, techniek en tijd zeer verschilt, maar daarnaast ook diverse collecties bevat zonder minimumprijs, biedt deze veiling voor ieder wat wils.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 490 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 12 juni 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 juni, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen de reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse opkomende talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie

    • 491 - Fine & Rare Wines @Dauphine

      Veiling: Zondag 18 juni 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 18 juni

      Het voorjaar zal worden afgesloten met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.

      meer informatie

    • 492 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 26 juni 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 23 t/m zondag 25 juni, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse Italianiseerde landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 493 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 3 juli 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 30 juni t/m zondag 2 juli, van 10 tot 17 uur

      Vanwege het grote succes van de gelijknamige veiling gehouden afgelopen november, zullen wij dit voorjaar wederom een gespecialiseerde Aziatica veiling organiseren. De catalogus zal diverse particuliere collecties omvatten, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan en Zuidoost-Azië. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling.

      meer informatie

    • 494 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Zomer 2017
      Kijkdagen: Zomer 2017

      Het nieuwe veilingseizoen gaat van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u door drie eeuwen kunst: van 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

      meer informatie