• Aankomende veilingen

    • 509 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Maandag 17 juni 2019
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 juni, van 10 - 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 510 - Modern & Contemporary Art

      Veiling: Maandag 24 juni 2019
      Kijkdagen: Vrijdag 21 t/m zondag 23 juni, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie

    • 511 - Jewellery, Silver, Asian Art & Antiques

      Veiling: Juli 2019
      Kijkdagen: Juli 2019