• Aankomende veilingen

    • 508 - The Christmas Special: Antiques, Jewelry, Silver and Art

      Veiling: Maandag 17 december 2018, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 december 2018, van 10 tot 17 uur

      Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze uitgebreide interieur special, bestaande uit maar liefst 427 lots. De catalogus bevat antieke meubelen, porselein, aardewerk, glas, objets d’art, zilver, juwelen, klokken, Aziatica, religieuze en tribale kunst, sculpturen, maar ook diverse kunstwerken.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 509 - Old Masters to Modernists

      Veiling: April 2019
      Kijkdagen: April 2019

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 510 - Modern & Contemporary Art

      Veiling: Mei 2019
      Kijkdagen: Mei 2019

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie