• Aankomende veilingen

    • 515 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Juli 2020
      Kijkdagen: Juli 2020

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 516 - Modern & Contemporary Art

      Veiling: Juli 2020
      Kijkdagen: Juli 2020

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie