• Aankomende veilingen

    • 505 - The Asian Art Sale

      Veiling: Oktober 2018
      Kijkdagen: Oktober 2018

      Vanwege het grote succes zullen wij ook dit najaar een gespecialiseerde Asian Art Sale organiseren. De veiling omvat reeds diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan of Zuidoost-Azië. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling.

      meer informatie

    • 506 - Old Masters to Modernists

      Veiling: November 2018
      Kijkdagen: November 2018

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 507 - Post-War & Contemporary Art

      Veiling: December 2018
      Kijkdagen: December 2018

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie

    • 508 - Het Europese Interieur

      Veiling: December 2018 / maart 2019
      Kijkdagen: December 2018 / maart 2019

      Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder kunstwerken, glas, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels en objets d’art. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact op te nemen.

      meer informatie