• Aankomende veilingen

    • 515 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Maandag 16 november 2020
      Kijkdagen: November

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 516 - Modern & Contemporary Art

      Veiling: Maandag 30 november 2020
      Kijkdagen: November

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie

    • 517 - Decorative Arts, Jewellery & Watches

      Veiling: Maandag 14 december 2020
      Kijkdagen: December

      Naast een breed scala aan antiek en zilveren objecten, kent deze veiling een indrukwekkend aanbod van juwelen en horloges. Onder het zilver vindt u kandelaars, miniaturen, manden en andere gebruiksvoorwerpen, daterend vanaf de 18e tot vroeg 20ste eeuw. De antieke en hedendaagse juwelen zijn veelal bezet met diamant of andere edelstenen en zijn afkomstig van diverse vooraanstaande huizen en ontwerpers. Het horlogeaanbod bestaat uit uurwerken van gerenommeerde merken zoals Rolex, Jaeger LeCoultre, Cartier en Patek Philippe. Ook uw bijdrage voor deze veiling is zeer welkom.

      meer informatie