• Boeking
  • Aankomende veilingen

    • 518 - ONline ONly

      Veiling: April 2021
      Kijkdagen: April 2021

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met deze zeer uitgebreide online kunstveiling, met als basis een belangrijke privécollectie. Wij verwelkomen ook uw bijdrage. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie

    • 519 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Juni 2021
      Kijkdagen: Juni 2021

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 520 - Modern & Contemporary Art

      Veiling: Juni 2021
      Kijkdagen: Juni 2021

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie

    • 521 - Silver, Jewellery, Clocks & Watches

      Veiling: September 2021
      Kijkdagen: September 2021

      Naast een breed scala aan zilveren objecten, kent deze veiling een indrukwekkend aanbod van juwelen, klokken en horloges. Onder het zilver vindt u kandelaars, miniaturen, manden en andere gebruiksvoorwerpen, daterend vanaf de 18e tot vroeg 20ste eeuw. De antieke en hedendaagse juwelen zijn veelal bezet met diamant of andere edelstenen en zijn afkomstig van diverse vooraanstaande huizen en ontwerpers. Het horlogeaanbod bestaat uit uurwerken van gerenommeerde merken zoals Rolex, Jaeger LeCoultre, Cartier en Patek Philippe. Ook uw bijdrage voor deze veiling is zeer welkom.

      meer informatie

    • 522 - The Interior Sale

      Veiling: Oktober 2021
      Kijkdagen: Oktober 2021