• Aankomende veilingen

    • 514 - SELLING EXHIBITION - WANG YIGANG

      Veiling: Vanaf vrijdag 13 december 2019
      Kijkdagen: Vrijdag 13 - zondag 15 december, van 10 tot 17 uur, daarna op afspraak

      The Chinese visual artist and curator Wang Yigang was born in 1961 in the province of Heilongjiang, China. When Yigang kicked off his studies at the Oil Painting Department of the Luxun Academy of Fine Arts in Senhyang – of which he graduated in 1986 – he was heavily influenced by Cubism and Futurism. Prior to his graduation in 1986, Yigang participated in the National Art Exhibition of the Young Artists and was accoladed with the National Youth Art Prize.

      meer informatie PDF catalogus

    • 515 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Mei 2020
      Kijkdagen: Mei 2020

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 516 - Modern & Contemporary Art

      Veiling: Juni 2020
      Kijkdagen: Juni 2020

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie

    • 517 - Silver, Jewellery, Clocks & Watches

      Veiling: Juni 2020
      Kijkdagen: Juni 2020

      Naast een breed scala aan zilveren objecten, kent deze veiling een indrukwekkend aanbod van juwelen, klokken en horloges. Onder het zilver vindt u kandelaars, miniaturen, manden en andere gebruiksvoorwerpen, daterend vanaf de 18e tot vroeg 20ste eeuw. De antieke en hedendaagse juwelen zijn veelal bezet met diamant of andere edelstenen en zijn afkomstig van diverse vooraanstaande huizen en ontwerpers. Het horlogeaanbod bestaat uit uurwerken van gerenommeerde merken zoals Rolex, Jaeger LeCoultre, Cartier en Patek Philippe. Ook uw bijdrage voor deze veiling is zeer welkom.

      meer informatie