• Aankomende veilingen

    • 453 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 24 november 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 21 t/m zondag 23 november, van 10 tot 17 uur

      Vanaf heden is de catalogus van deze veiling beschikbaar en ook online in te zien. Daar de schilderijen, aquarellen en tekeningen zijn gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw is het aanbod zeer divers en schetst deze een mooi beeld van de diverse kunststromingen door de tijd heen.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 454 - The Winter Sale

      Veiling: Maandag 8 december 2014
      Kijkdagen: Vrijdag 5 t/m zondag 7 december, van 10 tot 17 uur

      INBRENG VOOR DEZE VEILING IS VANAF HEDEN MOGELIJK

    • 455 - Fine & Rare Wines @ Dauphine

      Veiling: Zondag 14 december 2014
      Kijkdagen: (proeven) zondag 14 december

    • 456 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 15 december 2014
      Kijkdagen: Vrijdag 12 t/m zondag 14 december, van 10 tot 17 uur