• Aankomende veilingen

    • 459 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 29 maart 2015, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 29 maart, vanaf 10.30 uur

      In onze komende veiling bieden we u prachtige Bourgognes, aangevoerd door wijnen van Armand Rousseau en Domaine de la Romanée Conti. Behalve de Premier Grand Cru Classé wijnen is er tevens een ruim aanbod drinkwijnen uit de Bordeaux. Daarnaast zijn ook Italië, Duitsland en de Nieuwe Wereld weer goed vertegenwoordigd.

      meer informatie PDF catalogus

    • 460 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 8 juni 2015
      Kijkdagen: Vrijdag 5 t/m zondag 7 juni, van 10 tot 17 uur

      INBRENG VOOR DEZE VEILING IS VANAF HEDEN MOGELIJK

    • 461 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 15 juni 2015
      Kijkdagen: Vrijdag 12 t/m zondag 14 juni, van 10 tot 17 uur

    • 462 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 29 juni 2015
      Kijkdagen: Vrijdag 26 t/m zondag 28 juni, van 10 tot 17 uur

    • 463 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zondag 5 juli 2015
      Kijkdagen: Zaterdag 4 & zondag 5 juli