• Aankomende veilingen

    • 487 - Fine & Rare Wines @Dauphine

      Veiling: Zondag 12 maart 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 12 maart 2017

      Het nieuwe seizoen zal van start gaan met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen. Wij nodigen u uit wijnen in te brengen voor deze veiling.

      meer informatie

    • 488 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Maart 2017
      Kijkdagen: Maart 2017

      AAG organiseert al vele jaren met succes veilingen in Azië. Zo ook veilingen in Singapore, waar Indo-Europese en moderne Aziatische kunst afkomstig van onze Europese cliënten onder de hamer komt. Vanwege de aldaar aanwezige verzameldrang, zijn de opbrengsten beduidend hoger dan op veilingen in Nederland. Voor onze aankomende veiling zijn wij dan ook op zoek naar schilderijen, aquarellen en tekeningen van de hand van bekende Indo-Europese, Balinese, Indonesische en Aziatische kunstenaars.

      meer informatie

    • 489 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Mei 2017
      Kijkdagen: Mei 2017

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse Italianiseerde landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 490 - The Asian Art Sale

      Veiling: Mei 2017
      Kijkdagen: Mei 2017

      Vanwege het grote succes van de gelijknamige veiling gehouden afgelopen november, zullen wij dit voorjaar wederom een gespecialiseerde Aziatica veiling organiseren. De catalogus zal diverse particuliere collecties omvatten, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan en Zuidoost-Azië. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling.

      meer informatie

    • 491 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Juni 2017
      Kijkdagen: Juni 2017

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen de reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse opkomende talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie