• Aankomende veilingen

    • 484 - Fine & Rare Wines @ Dauphine

      Veiling: Zondag 11 december 2016
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 11 december

      Dit najaar zullen wij een wijnveiling organiseren met het oog op de aankomende feestdagen, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen. Wij nodigen u uit wijnen in te brengen voor deze veiling.

      meer informatie

    • 485 - Moderne & Hedendaagse Kunst en een collectie sculpturen

      Veiling: Maandag 12 december 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 december, van 10 tot 17 uur

      Verheugd zijn wij over het zeer gevarieerde aanbod van deze aankomende veiling. De catalogus bevat 135 tekeningen, aquarellen, schilderijen, fotografie en sculpturen, gemaakt aan het eind van de negentiende eeuw tot heden.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 486 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 19 december 2016, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 16 t/m zondag 18 december, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de online catalogus te bekijken en hopen u tijdens kijkdagen en veiling te mogen verwelkomen!

      PDF catalogus