• Aankomende veilingen

    • 481 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 29 oktober 2016
      Kijkdagen: Donderdag 27 & vrijdag 28 oktober

      AAG organiseert al vele jaren met succes veilingen in Azië. Zo ook veilingen in Singapore, waar Indo-Europese en moderne Aziatische kunst afkomstig van onze Europese cliënten onder de hamer komt. Vanwege de aldaar aanwezige verzameldrang, zijn de opbrengsten beduidend hoger dan op veilingen in Nederland.

      meer informatie

    • 482 - The Asian Art Sale

      Veiling: November 2016
      Kijkdagen: November 2016

      Vanwege het ruime aanbod en de grote internationale vraag, zal dit najaar een gespecialiseerde Aziatica veiling plaatsvinden. De catalogus omvat diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan en Zuidoost-Azië.

      meer informatie

    • 483 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 14 november 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 november, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse Italianiseerde landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 484 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 12 december 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 december, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen de reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie

    • 485 - Sculptures

      Veiling: November 2016
      Kijkdagen: November 2016

      INBRENG VOOR DEZE VEILING VANAF HEDEN MOGELIJK

    • 486 - Diamonds are forever

      Veiling: December 2016
      Kijkdagen: December 2016

      ZILVER, JUWELEN, KLOKKEN & HORLOGES: INBRENG VOOR DEZE VEILING VANAF HEDEN MOGELIJK